Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Polityka cookies
AKCEPTUJĘ

© 2017. Biuro Turystyki DZtour. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Biuro Turystyki DZtour

+48 602636672

biuro@dztour.pl, dztour@wp.pl

Al. Marszałka J. Piłsudskiego 9/14

85-793 Bydgoszcz

Polska

facebook
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Ilość osób
Zgłaszając udział w imprezie za pomocą formularza wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji od Biura Turystyki DZtour Zbigniew Domian z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Piłsudskiego 9/14 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.
Wyślij
Wyślij
Zgłoszenie zostało przyjęte.  - Dziękujemy !
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU W IMPREZIE

Zgłaszam udział w imprezie PL-1/06/2021
w terminie 3-6.06.2021

 

Symbol imprezy: PL-1/06/2021

 

TURYSTYCZNE OSOBLIWOŚCI WROCŁAWIA
I ŚLĄSKA OPOLSKIEGO

Weekend Bożego Ciała

3 – 6.06.2021
 
Wyjazd z Bydgoszczy i Poznania

 

Ramowy program /mogą nastąpić drobne zmiany/:

I DZIEŃ (Wstęp do Wrocławia)
O godz.7:00 wyjazd z Bydgoszczy. Postój w Poznaniu. Przejazd do Wrocławia – zwiedzanie z przewodnikiem Centrum Wiedzy o Wodzie - Hydropolis
*. Przejazd do Sky Tower - zwiedzanie Kolejkowo*.- największej wystawy makiet kolejkowych w Polsce. Wjazd na Punkt Widokowy* - podziwianie panoramy miasta i nie tylko. Obiadokolacja.  Zakwaterowanie w hotelu.

II DZIEŃ (Uroki Śląska Opolskiego)
Śniadanie, przejazd do Brzegu, spotkanie z przewodnikiem*. Przejazd do Małujowic, zwiedzanie kościoła św. Jakuba Apostoła
* ( słynnej „Śląskiej Sykstyny ). Powrót do Brzegu, zwiedzanie m. in. Zamku Piastów Śląskich*, kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego (przepełnionego barokowym przepychem), gotyckiej bazyliki - kościoła św. Mikołaja (zaliczanej do największych świątyń gotyckich na Śląsku). Przerwa na kawę (posiłek). Przejazd do Opola, zwiedzanie m. in. Wieży Piastowskiej, Alei Gwiazd przy Ratuszu na Rynku, Katedry, Wzgórza Uniwersyteckiego. Obiadokolacja. Powrót do hotelu.

III DZIEŃ (Zjawiskowy Wrocław)
Śniadanie. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem*. Wyspa Piasek (Kościół NMP, Pomnik Kardynała Bolesława Kominka), Most Tumski zwany „Mostem Zakochanych”, Ostrów Tumski - Kościół św. Bartłomieja i św. Krzyża (z zewn.), Pomnik św. Jana Nepomucena, Katedra św. Jana Chrzciciela
* (zwiedzanie Ambitu Katedry i dwóch najpiękniejszych Kaplic barokowych na północ od Alp: Kaplicy św. Elżbiety i Kaplicy Elektorskiej). Przejście do Muzeum Narodowego* (zwiedzanie m.in. kolekcji malarstwa polskiego). Przerwa na kawę (posiłek). Kontynuacja zwiedzania - Hala Targowa (Collegium Literanum.  Stare Miasto (Jatki, Pomnik Zwierząt Rzeźnych, Kościół św. Elżbiety – Basilica Minor, Rynek, Nowy Ratusz, Kamienice, Plac Solny, Ratusz – najpiękniejszy Ratusz w tej części Europy). Obiadokolacja. Przejazd do miejsca zakwaterowania.

IV DZIEŃ (Przebojowe Opole)
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Opola – zwiedzanie Muzeum Polskiej Piosenki
*. Czas wolny m. in. na posiłek we własnym zakresie. 
19:30 – 20:00 powrót do Bydgoszczy.

Cena: 780,00 zł 

 

W CENIE:

▪   ZAKWATEROWANIE W HOTELU **/*** - 3 NOCLEGI /POKOJE Z ŁAZIENKĄ I WC/, 
▪   WYŻYWIENIE - 3 ŚNIADANIA, 3 OBIADOKOLACJE,
▪   PRZEJAZD KOMFORTOWYM WYSOKOPOKŁADOWYM AUTOKAREM,
▪   ZAPLANOWANE WSTĘPY
*,
▪   LOKALNY PRZEWODNIK (II, III DZIEŃ)*
▪   UBEZPIECZENIE NW I KL,
▪   OPIEKA PILOTA,
▪   PODATEK VAT
▪   SKŁADKA NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY,
▪   SKŁADKA NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY.


Deklaracja udziału telefonicznie lub za pomocą formularza poniżej.

Wersja w PDF